Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Ловеч, Център
89 000 €
174 068.87 лв.

(1 035 €, 2 024.28 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:47 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 246 пъти.
Площ:
86 m2
Етаж:
1-ви от 10
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Адрес недвижими имоти Ловеч ви предлага за продажба просторен тристаен апартамент в тухлен саниран блок, разположен точно до Lidl. Жилището се намира на първи жилищен етаж (втори етаж в сградата) и е с площ от 86 кв.м.

Разпределението включва:

- две спални

- просторен хол с тераса

- кухня с тераса

- баня и тоалетна отделно

- коридор

Имотът е разположен в изключително комуникативен район с бърз достъп до хипермаркети, училища, детски градини, денонощен магазин и други удобства.

Около блока има свободно паркиране.

Подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция.

За информация и огледи-0883 955 359. Съдействие за ипотечни и потребителски кредити, чрез КредитЦентър. Последвайте страницата ни във фейсбук: Кристиян Цветанов-АДРЕС Недвижими имоти Ловеч.
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0889 003 359
Брокер:
Владимир Йорданов
0883 955 359
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Ловеч, Център
Обява: 1c177823002446654

89 000 €
174 068.87 лв.
История на цената
(1 035 €, 2 024.28 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Ловеч, Център